Zimowa Gala Shinobi War!

Yoshimitsu

Re: Zimowa Gala Shinobi War!

Post autor: Yoshimitsu »

1. Tytuł Miss Zimy - Inoue, bo ma mraśnego świątecznego afka

2. Tytuł Mistera Zimy - Yoichi #no_Homo

3. Tytuł Forumowego Noł Lajfa - Tamiko - joke! Nie wiem xD

4. Tytuł Łamagi Zimy - Yukiko Kaguya, taki lekki nie ogar z niego

5. Zimowy Podrywacz - Yoichi, się chłopak na SB bawi z dziewczynami

6. Mocarz - Kamiru, potężne WT kappa

7. Tytuł Najlepszego Charakterku - Kamiru, podoba mi się mur i te sprawy

8. Tytuł Dobrego Duszka Forum - Kan, bo na siebie nie mogę, a zaraz po mnie jest Kan kappa

9. Darth Vader - Kamiru, bo morderca MG

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Inoue, mraśne są bardzo

11. Hardkor Maruda - Shigeru, no marudzisz Shigu! Pomysły czy coś, się nie podobają to fuu zaraz itp. Marudaaaa!

12. Nieogar - Yukiko Kaguya

13. Najlepszy Game Master - Nie wiem, nie robiłem misji długo

14. Tytuł Najbardziej Specyficznej Postaci - Inoue, bo mi się podoba cichutkie spokojne i zaraz bum! Morderca

15. Złoty Leniwiec - Natsume! A nie wait... Tamiko!
0 x
Awatar użytkownika
Rokuramen Sennin
Support
Posty: 1033
Rejestracja: 12 lut 2015, o 13:07
Multikonta: Akihiko Maji i Jugo Misaki

Re: Zimowa Gala Shinobi War!

Post autor: Rokuramen Sennin »

Dobrze więc, nadszedł czas rozdania tytułów nam obecnie panujących!
Przyznam, że troszeczkę mi było smutno, że frekwencja nie była aż tak duża jak na poprzedniej edycji Gali, no ale wiem - wśród nas jest dość sporo zupełnie nowych graczy, którzy jeszcze nie wdrożyli się do rozgrywki z nami na tyle, aby dokonać pewnych wyborów. Niektórzy dawali po dwa głosy na jedną kategorię, i skoro tak wybrali, oba były liczone. I sporo osób ominęło niektóre kategorie, ale to można wybaczyć. No, ale wracając - oto laureaci!

A tak się mniej więcej rozchodziły głosy:

A co do najlepszych komentarzy? Tutaj niektóre były naprawdę bezcenne, inne zaskakująco sensowne i logiczne.
Wszystkim laureatom serdecznie gratuluję!
(Macie jakieś pomysły na jakieś nagrody inne niż uścisk dłoni prezesa? xD)

Zwycięzcy mogą prosić o przypisanie tytułu do ich rangi aż do czasu następnej Gali! :D
0 x
Support i twórca najlepszego ramen w świecie shinobi
Awatar użytkownika
Nikusui
Gracz nieobecny
Posty: 1030
Rejestracja: 17 kwie 2015, o 12:58
Wiek postaci: 29
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, długie włosy, część z nich zapleciona w cztery warkocze - https://i.imgur.com/W0LDdj1.jpg; żółto-zielone oczy; jasna cera
Widoczny ekwipunek: Bicz przymocowany przy prawym biodrze; torba nad lewym pośladkiem; kabura na broń na prawym udzie
Multikonta: Sayuri

Re: Zimowa Gala Shinobi War!

Post autor: Nikusui »

Przyjmuję koronę Miss, będę szerzyć pokój na forum i karmić głodne dzieci. Że tez przy tej okazji zacytuję pewne zdanie, ekhem *próba mikrofonu*
"Wstaję rano i mam ochotę zmienić się na lepsze, wtedy przypominam sobie, że jestem idealna i cały plan idzie w zapomnienie."

A co do nagród: nie wiem, nie znam się, nie ogarniam, zarobiona jestem. kappa

Dziękuję za uwagę!
0 x
Obrazek
"W życiu licz na najlepsze, ale przygotuj się na najgorsze."
Support nr 6
Support
Posty: 2059
Rejestracja: 9 cze 2015, o 22:55

Re: Zimowa Gala Shinobi War!

Post autor: Support nr 6 »

PH zawsze dobre kappa
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Zimowa Gala Shinobi War!

Post autor: Tsukune »

Szoka dostałem ... dostałem głosy w dwóch kategoriach ... tylko czemu akurat takich? nie ogarniam xD

a czo tam poprosze o wpiszanie mi tej Łamagi Zimy xD
0 x
Murai

Re: Zimowa Gala Shinobi War!

Post autor: Murai »

Interesująco w tym roku się zrobiło. Przynajmniej w jednym wygrałem kappa

Poproszę o wpisanie tytułu Najlepszy Game Mastera : )
0 x
Kamiru

Re: Zimowa Gala Shinobi War!

Post autor: Kamiru »

Nie wiem kto na mnie głosował, ale od teraz oficjalnie zaczynam zabijać. Nie jako mg. ^^

PH w nagrodę są ok xD
0 x
Yoichi

Re: Zimowa Gala Shinobi War!

Post autor: Yoichi »

Poproszę swój tytuł Najpiękniejszego Zimy. Czytając wytłumaczenia niektórych w innych kategoriach gdzie na mnie głosowano dochodzę do wniosku, że mam zarówno wiele fanów co i fanek. Niezmiernie mnie to cieszy. <3
0 x
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Zimowa Gala Shinobi War!

Post autor: Hikari »

Kamiru ja głosowałem, bo masz maskę kappa

Ja mogę dostać klepsydrę z lawą odmierzającą 20 minut, albo ph kappa

Przyjmuję mój tytuł dobrego duszka forum. :)
0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Inoue

Re: Zimowa Gala Shinobi War!

Post autor: Inoue »

Wowowoowow coś wygrałam <kłania się>. Miło, że moja dzika postać jako tako zostaje w pamięci <3

Z chęcią poproszę o tytulik kappa
0 x
Awatar użytkownika
Reika
Martwa postać
Posty: 2051
Rejestracja: 15 kwie 2015, o 19:21
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Popatrz na Avatar, a po szczegóły zapraszam do mojej KP <3
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie, torba na uzbrojenie przy pasie i dwie katany na plecach
Multikonta: Brak

Re: Zimowa Gala Shinobi War!

Post autor: Reika »

W sumie za tamtą Galę Def dawał Ryo i PH, więc tutaj też można by było w ten sposób uhonorować zwycięzców, no ale to tylko propozycja ;) Dzięki wielkie wszystkim, którzy na mnie głosowali <3 buziole dla was :*
0 x
Shigeru

Re: Zimowa Gala Shinobi War!

Post autor: Shigeru »

Dziękuje za nominacje ;)
0 x
Awatar użytkownika
Rokuramen Sennin
Support
Posty: 1033
Rejestracja: 12 lut 2015, o 13:07
Multikonta: Akihiko Maji i Jugo Misaki

Re: Zimowa Gala Shinobi War!

Post autor: Rokuramen Sennin »

Dobra, po sprawdzeniu poprzedniej edycji Gali, postanowiłem oprócz rang przydzielić również 25 PH i 500 ryo każdemu, kto wygrał chociaż w jednej kategorii. Wygrana się nie stackuje ;]
0 x
Support i twórca najlepszego ramen w świecie shinobi
Mei

Re: Zimowa Gala Shinobi War!

Post autor: Mei »

Jesteście okrutni Minna-san T^T || Mimo wszystko jako poprzednia Miss oraz Duszek gorąco gratuluję nowym zwycięzcom. Jak widać kadencja jednej osoby nie może trwać, tak więc niniejszym cieszę się, że zastąpią mnie godne osoby. * Wyciera łzy swoją jedwabną chusteczką* Mam nadzieję, że Nikusui nakarmisz biedne dzieci i będziesz świeciła przykładem, inaczej uduszę T^T Co do Ciebie Kan to chciałam powiedzieć, byś jak najlepiej sprawował się jako DDF, ponieważ sama kochałam ten tytuł. Dziękuję wszystkim za głosy na mnie oraz za łamagę, za którą powinnam dwóm osobom wydrapać oczy ^^". No, ale cóż..Meiki chyba są zbyt delikatne na to, by zrobić komukolwiek krzywdę, tak więc dziękuję za chociaż jedną nominację i wszystkich serdecznie pozdrawiam.
PS. Nagrodę odbieram, rangę poproszę, również z tamtymi, niech będą moją chlubą, która chociaż trochę wymaże ten nieszczęsny tytuł.
Niku-chan oraz Kan-kun.. w waszym przypadku za każde potknięcie naprawdę was uduszę ^^ <3 Obrazek
0 x
Awatar użytkownika
Reika
Martwa postać
Posty: 2051
Rejestracja: 15 kwie 2015, o 19:21
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Popatrz na Avatar, a po szczegóły zapraszam do mojej KP <3
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie, torba na uzbrojenie przy pasie i dwie katany na plecach
Multikonta: Brak

Re: Zimowa Gala Shinobi War!

Post autor: Reika »

<tula mocno Meicę>

Natsu, dzięki za nagrody ;) to zawsze się przydaje w dalszej rozgrywce.
0 x
Zablokowany

Wróć do „Administracyjne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości